www.cvonline.hu

Mikrobiológiai termék értékesítő

  • A hirdetés 1264 napja lejárt

Mezőgazdaság számára értékesítünk fejlett Uniós (Holland) technológiát, terméket évtizedes tapasztalattal. Értékesítési partnerek (egyéni vállalkozók, Bt.-k, Kft.-k) jelentkezését várjuk, akiknek fontos a mezőgazdaság megújulása és saját vállalkozásuk fejlődése.

Feladatok:

  • termékeink menedzselése
  • piackutatás, értékesítés
  • új és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • szaktanácsadás

Elvárások:

  • felsőfokú tanulmányokat folytatása vagy felsőfokú végzettség
  • mezőgazdasági, kereskedelmi vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Internet hozzáférés
  • mobilitás, önálló munkavégzés, rugalmasság
  • számlaképesség (a későbbiek során mindenképp)

Előny:

  • mezőgazdasággal kapcsolatos értékesítési tapasztalat
  • saját gépjármű

Amit a cég kínál:

  • stabil háttér, szakmai továbbképzés
  • Európai uniós jövedelem
  • karrier lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés kezdete: azonnal

Munkavégzés helye: Heves, Pest, Jász-Nagykun-Szolnok, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, Tolna és Somogy megye