Mikrobiológiai szakasszisztens vagy laboratóriumi asszisztens

  • A hirdetés 438 napja lejárt

A Synlab Hungary Kft. budapesti mikrobiológiai laboratóriumába munkatársakat keres, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • szakmai útmutatók alapján vizsgálati minták átvétele, adminisztrálása, vizsgálatkérő lapok adatainak ellenőrzése
  • mikrobiológiai minták előkészítése, besorolása, továbbítása megfelelő részlegek felé
  • biokémiai és egyéb identifikáció vizsgálatok elkészítése, dokumentálása
  • reagens nyilvántartás

Elvárások:

  • laboratóriumi asszisztens, ill. szakasszisztens végzettség
  • 1-3 év munkatapasztalat

Nem elvárás, de előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • laboratóriumi analitikus végzettség
  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás

Amit nyújtunk:

  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • modern munkahely
  • új kollégák betanítása
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • kiszámítható, pontos bérkifizetés
  • cafeteria, egyéb szociális juttatások, teljesítményarányos jutalom

Munkavégzés:

  • Munkavégzés helye Synlab Hungary Kft. Központi Mikrobiológiai Laboratóriuma, Budapest, IV. kerület Megyeri út.
  • 3 havi munkaidőkeret, csúsztatott munkarend, műszakpótlék elszámolással

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő