www.cvonline.hu

Mikrobiológiai szakasszisztens / laboratóriumi asszisztens

  • A hirdetés 345 napja lejárt

A Synlab Hungary Kft. budapesti mikrobiológiai laboratóriumába munkatársakat keres, az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

 Mikrobiológiai szakasszisztens vagy laboratóriumi asszisztens

Elvárások:

  • végzettségek:

        - mikrobiológiai szakasszisztens

        - analitikus

        - biomérnök

        - általános asszisztens

        - egészségügyi operátor

        - egyéb egészségügyi alapvégzettség

  • csapatmunkára való alkalmasság
  • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök:

  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • mikrobiológiai laboratóriumi gyakorlat (klinikai bakteriológiai vagy szerológiai területen)
  • vérvételi gyakorlat

Feladatok:

  • mikrobiológiai laboratóriumi vizsgálatok végzése, dokumentálása
  • vizsgálati minták átvétele
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
  • csúsztatott munkarendben való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Mikrobiológiai laboratórium - Budapest IV. kerület

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció, telephely és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldheti.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő