www.cvonline.hu

MIKROBIOLÓGIAI LABORTECHNIKUS

  • A hirdetés 765 napja lejárt

HUMAN BioPlazma Kft. az egyetlen hazai vérkészítmény-gyártó vállalat. 2007 decembere óta az olasz tulajdonú Kedrion Csoport tagja. A Kedrion Csoport 40 országban van jelen a világon. A hatodik helyet foglalja el saját szektorában. A csoport mind kísérleti, mind alkalmazott kutatásokat végez. A vérplazma ipari méretű feldolgozása 1958-ban kezdődött, a gödöllői üzem több mint 50 éve folyamatosan készít plazmából gyógyszereket, mint például albumint, immunglobulint, alvadási faktorokat. A HUMAN BioPlazma Kft. hosszú távú célja az, hogy a 100%-os tulajdonában álló Plazmaferezis Állomás Nonprofit Kft. donorainak plazmájából előállított vérkészítmények, elsősorban a hazai betegellátást szolgálják.

Mikrobiológiai labortechnikus

Feladat

  • Gyártóterület higiéniai monitorozása.
  • Gyártásközi, végtermékek és segédanyagok mikrobiológiai vizsgálata
  • Termelő területtel történő napi kapcsolattartás
  • Laboratóriumi előírások betartása
  • Dokumentáció kezelése

Elvárás

  • Szakirányú végzettség - Mikrobiológus technikus
  • Legalább 3 év laboratóriumi gyakorlat gyógyszeriparban
  • Önálló munkavégzés
  • Általános higiénés alapismeretek megléte
  • Több műszakos munkavégzés vállalása
  • Számítógép felhasználói ismeretek (MS Office)

Pozitív tulajdonságok

  • precizitás
  • megbízhatóság
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • cafeteria
  • bónusz rendszer
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Helyek Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Robotcella - üzemeltető - Járműgyártás, Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

A gyárbővítés szerves részét képező új Karosszé...
Győr

Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest