www.cvonline.hu

Mikrobiológiai laboratóriumvezető

  • A hirdetés 825 napja lejárt

A Borsodvíz Zrt. felvételt hirdet

mikrobiológiai laboratóriumvezető

munkakör betöltésére.

A munkakör betöltéséhez felsőfokú biológus, biomérnök végzettség szükséges.

Ellátandó feladatok:

  • akkreditált vizsgáló laboratóriumban ivóvizek, szennyvizek mikrobiológiai vizsgálata
  • belső auditok lefolytatása
  • ivóvíz- és szennyvízkezelés technológiai folyamatainak ellenőrzése
  • bakteriológiai és mikroszkópos biológiai vizsgálatok eredményeinek dokumentálása, ellenőrzése
  • a mikrobiológiai laboratórium anyagigényének elkészítése
  • vizsgálati szabványok figyelemmel kísérése

A munkakör betöltésénél a szakmai tapasztalat, jártasság előnyt jelent.

A munkavégzés helye: Miskolc

A pályázatokat a végzettségeket igazoló dokumentumokkal együtt 2015. április 25-ig kérjük elküldeni a megadott e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő