www.cvonline.hu

Mikrobiológiai laboratóriumi technikus

  • Company_icon GYEL Kft.
  • Location_icon XIV. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Gyógyszeripari minőségellenőrző laboratóriumba keresünk mikrobiológiai laboratóriumi technikust.

Feladatok:

  • sterilitás és mikrobiológiai tisztasági vizsgálatok végzése tisztatérben
  • környezet higiéniás mintavétel
  • dokumentáció pontos naprakész vezetése

Feltételek:

  • középfokú szakirányú végzettség (mikrobiológiai technikus, egészségügyi szakközép, élelmiszeripari technikus, környezetvédelmi technikus, vegyésztechnikus)

Elvárások:

  • nagyfokú precizitás
  • alapfokú számítógépes felhasználói ismeret

Előny:

  • 2-3 éves aszeptikus munkavégzésben tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIV. kerület

Amit biztosítunk:

  • cafeteria
  • rugalmas munkaidő
  • dinamikus fiatalos csapat
  • fejlődési lehetőség
  • kellemes munkakörnyezet
  • fix. hosszú távú munkaviszony
  • határozatlan idejű munkaszerződés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a lenti címre várjuk.

Helyek XIV. kerület
Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Mikrobiológus
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű