www.cvonline.hu

Mikrobiológiai laboráns

  • A hirdetés 512 napja lejárt

Élelmiszeriparban vezető szerepet betöltő vállalatunkhoz keressük, talpraesett, agilis kollégánkat

munkakörbe

Feladatok

  • a belső mikrobiológiai laboratóriumban a vizsgálatok elvégzése, dokumentálása, az eredmények jegyzőkönyvezése
  • az alapanyagok és a késztermékek bevizsgálása, vagy bevizsgáltatása
  • a gyártásközi vizsgálatok elvégzése
  • a vizsgálati eredmények kiértékelése, kimutatások készítése, a problémák jelzése a minőségbiztosítási vezető felé
  • a késztermék felszabadítása a vizsgálati eredmények alapján
  • a külső vizsgáló laboratóriumokba küldött minták nyilvántartása, az eredmények értékelése, kapcsolattartás a külső laboratóriumokkal
  • a laboratóriumi munka kapcsán az IFS és SQMS szabványok követelményeinek betartása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú, vagy felsőfokú végzettség
  • Mikrobiológiai laborban szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Precíz munkavégzés
  • Határozott, proaktív, agilis személyiség

Előny

  • Idegen nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Azonnali munkába állás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás, cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus környezet

Munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye, Bábolna

CSATLAKOZZ HOZZÁNK ÉS LEGYÉL TE IS RÉSZESE EGY FIATALOS, DINAMIKUS CSAPATNAK!

 Fényképes önéletrajzot az alábbi email címre kérjük küldeni.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő