www.cvonline.hu

Mikrobiológiai analitikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2016.02.12.
Hirdetés azonosító: 980640

Gyógyszeripari ügyfelünkhöz keresünk mikrobiológiai laboratóriumba analitikus munkatársat.

Szakmai gyakorlattal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

- üzemi higiéniai (környezetmonitorozási) vizsgálatok eredményeinek értékelése
- vízvizsgálatok elvégzése, az eredmények értékelése
- mikrobiológiai tisztasági vizsgálatok eredményeinek értékelése
- részvétel a dokumentációs feladatokban
- részvétel kvalifikálási és validálási vizsgálatokban

Elvárások:

Alapvető elvárások:
- egyetemi diploma: járványügyi felügyelő, élelmiszer-ipari mérnök, biomérnök, biológus szakon
- mikrobiológiai laboratóriumban szerzett 1-2 éves tapasztalat (szakmai gyakorlat)
- minimum középfokú angol nyelvtudás
- jó szóbeli és írásbeli kommunikatív készség
- elemzőkészség
- felelősségtudat
- monotonitás-tűrés
- stressztűrő-képesség
- precizitás, pontosság
- alkalmazkodó- készség
- képesség önálló munkavégzésre
- fegyelmezettség
- megbízhatóság

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- szakirányú mesterdiploma
- GMP ismeretek
- gyártói környezetben szerzett 1-2 éves gyakorlat

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- stabil vállalat
- kiváló munkavégzési körülmények
- hosszú távú lehetőségek
- fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján