www.cvonline.hu
Mikro Behajtás Vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.09.23.
Hirdetés azonosító: 854487
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Budapesti bank Speciális Ügyfélkezelés Divíziója részére keresünk MIKRO BEHAJTÁS VEZETŐT az alábbi feladatok elvégzésére:

- A szervezeti egységhez tartozó speciális ügyek intézője csapatának (6-8 fő) menedzselése és a legkritikusabb ügyekben a munkájuk segítése a megtérülési ráta maximalizálása és a kitűzött célok elérése érdekében.
- A rá bízott szervezeti egység szabályszerű és átlátható működésének biztosítása és felügyelete.
- Szakmai támogatás biztosítása, valamint mentoring tevékenység a csapattagok részére folyamatos szakmai fejlődésük elősegítése érdekében.
- Nem teljesítő hitelportfólió előkészítése és kiosztása a speciális ügyek intézői között.
- A speciális ügyek intézői proaktív támogatása a saját portfólió kezelésében.
- Kiemelt ügyféltárgyalások lebonyolítása, a banki fedezetek látogatása.
- Beszámolók készítése.
- Szükséges jogi eljárások banki kezdeményezésének biztosítása, és /vagy a már megkezdett eljárásokba történő becsatlakozás a portfólióban kezelt ügyletekkel kapcsolatban.
- Részvétel a jogi környezetnek és az elvárt megtérülésnek megfelelő- céltartalékokra vonatkozó előterjesztések készítésében.
- Dokumentumok előkészítése és részvétel a követelési csomagok értékesítésében és/vagy a követelések külső beszállítónak történő kiadásában.
- Működési kockázati események rögzítése, jóváhagyása, karbantartása, részvétel a kockázatcsökkentő intézkedések kidolgozásában és végrehajtásában.
- Vezetői döntéshozatal előkészítése és támogatása.
- Az új stratégia kiválasztásában való részvétel és annak támogatása, stratégiai célok beillesztése és alternatív stratégia kidolgozása.
- A Mikro Behajtás terület teljesítményének mérése és értékelése.
- Területén a teljesítményértékelési rendszert működteti, a munkatársak részére teljesítménycélokat jelöl ki, teljesítményüket értékeli.

Követelmények
- felsőfokú végzettség
- 2-5 év szakmai tapasztalat
- angol nyelv társalgási szintű ismerete
- MS Office erős felhasználói szintű ismerete
- Internet erős felhasználói szintű ismerete

Előny:
- jogász vagy közgazdász szakirányú felsőfokú végzettség
- banki környezetben szerzett tapasztalat
- vezetői tapasztalat
- Kapiti, AS, KBR programok felhasználói szintű ismerete

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...