www.cvonline.hu
Migrációs Specialista - Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 902359
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Virtuális környezet alkalmazás (Installáció/Frissítés, Felhasználó készítés/Testdata előkészítés, munka ütemterv és futtatás) és rendszerteszt-, rendszerintegráció-, UAT – és hivatkozási környezet SW-és konfigurációs szintjének kezelése
  • Hatékony munkakapcsolat kialakítása és fenntartása a projekt menedzsment, fejlesztés, QA, kiadás menedzsment, alkalmazásvezérlés és infrastruktúrát támogató csoportokkal
  • A környezet menedzsment legjobb gyakorlati módszereinek fejlesztése, dokumentációja és promótálása
  • Folyamatfejlesztési és automatizálási megoldások kutatása és implementációja

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • ITIL és környezet menedzsment tapasztalat
  • Csapatjátékos, figyelmes, egyenes kommunikációval rendelkező
  • Microsoft Windows Server 2008 R2 -WSS 3.0 -Project Server 2007/2013 -MS SQL Server 2008/2012 -Microsoft Windows Server 2008 R2 -Sharepoint 2013 -Tapasztalat EPM-el (Enterprise Project Management) előny,
  • Angol nyelv felsőfokú, német nyelv középfokú ismerete szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:82273

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió