www.cvonline.hu
Migrációs projekt menedzser – Tel IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 877476
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Migráció menedzsment feladatok támogatása, beleértve a folyamatmérnöki, implentációs és gyakorlati munkát a fejlesztési és QA csapattal

- Rendszer implementáció meghatározása és támogatása, ticketing eszközökkel és folyamatokkal kapcsolatos végfelhasználói tréningek levezénylése

- Hatékony munkakapcsolat kialakítása és fenntartása a projekt menedzsmentet, fejlesztést, QA-t, kiadáskezelést, alkalmazás menedzsmentet és infrastruktúrát támogató csapatokkal

- Különböző gyakorlati módszerek kialakítása, dokumentálása és promótálása

- Folyamatfejlesztési és automatizálási folyamatok felkutatása és implementációja

- Végfelhasználói támogatás nyújtása

- Bachelor alapképzési diploma releváns területen, vagy releváns munkatapasztalat

- Több, mint 3 éves, a területhez kapcsolódó munkatapasztalat (előny: autorizációban szerzett tapasztalat)

- Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek

- Ticketing eszközök alapos ismerete (Remedy ARS, SM9, Cosima, SAP Solution Manager..)

- Incidens-,változás-, problémamenedzsment és kiadáskezelés ismerete

- ITIL ismeret

- Fiatal és barátságos csapat

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

- Ergonomikus, modern munkakörnyezet az InfoParkban (Link megjelenítése)

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió