www.cvonline.hu

MIG/MAG Hegesztő - INTS/6/43

  • A hirdetés 449 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentett, teljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

MIG/MAG Hegesztő

Munkavégzés helye:

Ulm környéke

Főbb feladatok

  • MIG/MAG hegesztés,munkadarabok összeszerelése
  • a szerszámok szakszerű megválasztása, megóvása
  • a minőségügyi rendszerrel kapcsolatos előírások, technológiák és utasítások betartása
  • a hegesztési utasításban előírt beállítási paraméterek ellenőrzése

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

  • Hegesztő végzettség, több éves szakmai tapasztalat (MIG/MAG)
  • Jó állóképesség, kézügyesség
  • Ápolt, rendezett megjelenés
  • Alap kommunikációs szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés (Nettó 1200 -1600 Euró/hó)
  • Szállás biztosított

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes jogosítvány és saját gépjármű

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése emailcímre vagy keressen minket elérhetőségeinken.