www.cvonline.hu

MIG/MAG Hegesztő -Ausztria Tirol

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1008253

Osztrák partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra: Kedvezményes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • MIG/MAG hegesztés,munkadarabok összeszerelése
  • Szerszámok szakszerű megválasztása
  • Tervrajzok ismerete

Elvárások:
  • Hegesztői végzettség, több éves szakmai tapasztalat (MIG/MAG)
  • Jó állóképesség, kézügyesség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás (tesztelésre kerül!)
  • Megbízhatóság, önállóság

Juttatások:
  • Osztrák bejelentett munkaviszony
  • Kedvezményes, teljesen felszerelt szállás
  • Minimum kb. havi nettó 2300 euró
  • Korrekt munkafeltételek és körülmények
  • Munkaruházat biztosítása
  • Munkavégzés helye: Ausztria, Tirol

Előnyök:
  • Jogosítvány, saját gépjármű

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Illés Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 66 55 741 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld