www.cvonline.hu

MIG MAG / AWI-TIG hegesztő

  • Frissítve 11 napja

Tapasztalattal rendelkező MIG MAG / AWI-TIG hegesztőket keresünk
Hollandiába kiemelt ügyfeleink részére:

Munkakör:

  • Hegesztési feladatok MIG MAG / AWI-TIG hegesztési technológiával
  • Különböző ötvözetek hegesztése: aluminium, saválló, rozsdamentes acél, vas, acél
  • Rajz alapján történő munkavégzés
  • Hibás munkafelületek kivágása, pótlása
  • Munkadarabok szakszerű előkészítése

Elvárások:

  • Min. 2-3 éves hegesztői tapasztalat
  • AWI-TIG,MIG MAG bizonyítvány
  • Aktív, kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Technikai rajz olvasás
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Hivatalos munkaszerződés
  • Koordinátorok segítik a zökkenőmentes munkát
  • Egyszeri €70 utazástámogatási bónusz
  • Friendship-bónusz,egy heti szállás-jóváírással

Egyedülálló, teljes körű asszisztenciát biztosítunk:
tájékoztatás – kiutazás – szállás –
ingyenes munkába járás
egészségügyi biztosítás
személyre szabott aftercare
Ha velünk dolgozol, nincs közvetítői díj, regisztrációs költség, sem semmilyen egyéb, rejtett fizetnivaló!
Kérdésed van? Jelentkeznél? Keress minket bizalommal a lenti e-mail címen!

Munkavégzés helye Hollandia
Kategória Gyártás / Termelés, Külföldi munka, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld