www.cvonline.hu

Mid&Senior Webfejlesztő

  • A hirdetés 500 napja lejárt

Szoftverfejlesztő partnercégünk számára keresünk

Webfejlesztő

kollégát.

Pozíció azonosító: B09webf

Kategória: .Net fejlesztő, C# fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Prémium média streaming megoldások tervezése és fejlesztése. Saját keretrendszerben történik a fejlesztés, amelyek kialakításához MS SQL és .NET technológiákat használnak. A kleins oldali megoldások szinte az összes média platformra elkészülnek (Android, iOS, PC, MAC, STB, TV, WP7).
  • Feladat a meglévő koncepciók és specifikációk alapján a funkcionalitások fejlesztése.

Elvárások

  • Min. 0,5 év C#/ .NET fejlesztési tapasztalat
  • ASP.NET tapasztalat
  • Javascript, HTML, CSS magas szintű ismerete
  • MS SQL ismeret
  • Visual Studio 2012, SQL Management Studio ismeret
  • Angol nyelvtudás, szakmai dokumentációkhoz

Előny

  • WCF

Egyéb információ

  • Munkavégzés történhet mind alvállalkozói, mind a munkavállalói státuszban.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol