www.cvonline.hu

Middleware üzemeltető

  • Frissítve 79 napja
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Linux/UNIX rendszereken futó middleware alkalmazások karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
  • Middleware rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
  • Technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
  • Szakértői részvétel a kapcsolódó fejlesztési projektek végrehajtásában
  • Egyéb technikai csoportok támogatása, ügyelet biztosítása
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Szerver virtualizációs tapasztalat
  • TCP/IP hálózat ismeret
  • Linux Operációs rendszerek ismerete
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség
  • Gyakorlati tapasztalat a következő területeken: Jboss, Tomcat, Apache, Glassfish
Előny:
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Microsoft termékek ismerete, MS-SQL
  • Java programozás ismerete
  • AIX ismeret
  • Webshere ismeret
  • MQ ismeret
  • A felsorolt applikációkból vizsgák
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetést
  • Stabil munkahelyet, kiegyensúlyozott légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest