www.cvonline.hu

Mid Office munkatárs

  • A hirdetés 712 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Mid Office munkatárs munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Központilag elkészítendő dokumentumok (igazolások, bankinformációk) kiállítása;
  • Hitel szerződéskötéshez kapcsolódó adminisztrációk;
  • Folyósításhoz, lehíváshoz kapcsolódó feladatok;
  • Ügyintézés a lejárt tartozások behajtásával kapcsolatban;
  • Ügylet monitoringhoz kapcsolódó adatbegyűjtés;
  • Számlanyitás és kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése;
  • Kapcsolattartás társterületekkel és a hálózati egységekkel;
  • Panaszos ügyletek kivizsgálása, megoldása, ügyintézése;
  • A területhez tartozó feladatok banki szabályoknak való prudens megfelelése, és betartása.

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 1 éves, vállalati üzleti területen szerzett szakmai tapasztalat és/vagy minimum 2 éves, back office vagy más releváns területen szerzett tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban.

Személyiségbeli elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Gyors tanulási készég;
  • Folyamatszemlélet;
  • Hatékony problémamegoldó és szervező készség;
  • Önállóság, nyitottság és rugalmasság.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol