www.cvonline.hu

Mid Office munkatárs - Győr

  • A hirdetés 319 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Mid Office munkatárs - Győr munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Központilag elkészítendő dokumentumok (igazolások, bankinformációk) kiállítása;
  • Hitel szerződéskötéshez kapcsolódó adminisztrációk;
  • Folyósításhoz, lehíváshoz kapcsolódó feladatok;
  • Ügyintézés a lejárt tartozások behajtásával kapcsolatban;
  • Ügylet monitoringhoz kapcsolódó adatbegyűjtés;
  • Számlanyitás és kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése;
  • Kapcsolattartás társterületekkel és a hálózati egységekkel;
  • Panaszos ügyletek kivizsgálása, megoldása, ügyintézése;
  • A területhez tartozó feladatok banki szabályoknak való prudens megfelelése, és betartása.

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Minimum 2 éves, back office vagy más releváns területen szerzett tapasztalat vagy,
  • Legalább 1 éves, vállalati üzleti területen szerzett szakmai tapasztalat

Személyiségbeli elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Gyors tanulási készég;
  • Folyamatszemlélet;
  • Hatékony problémamegoldó és szervező készség;
  • Önállóság, nyitottság és rugalmasság.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Mit kínálunk?

Határozott idejú szerződés 2016.12.31-ig.

Jelentkezési határidő:     2016.05.15.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a Jelentkezés gombon keresztül.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű