www.cvonline.hu
Microsoft Web Engineer gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 816318
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Windows infrastruktúra konzultáció, infrastruktúra tervezés

 - Csoportmunkára használt webportálon megoldások, munkafolyamatok kialakítása

 - Vállalati folyamatok automatizálása

 - Adatmegjelenítések, információk összekapcsolása

Elvárások

 - Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony

 - Aktív, középfokú angol nyelvtudás

 - Heti minimum 24 óra vállalása

 - Alapvető IT infrastruktúra ismeretek (backup, storage, network)

 - AJAX, Javascript, XML, XSLT formatting, .NET ismeretek

 - Ügyfélközpontúság

 - Jó kommunikációs készségek

 - Rugalmasság

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80842

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió