www.cvonline.hu

Microsoft technológiai szakértő

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

www.geomant.com

Algotech Magyarország Kft és Geomant Kft.

A Geomant és az Algotech szorosan együttműködő, egy szervezeti egységet alkotó cégek. Mindkét cég az ügyfélszolgálati (contact centers) és a vállalati (unified communication) kommunikációs technológiák éllovasa. Cégeink története 2000-ig nyúlik vissza. Az Algotech és Geomant munkatársai több, mint 200 call center, contact center és IP telefónia megoldás kiépítésében vettek részt.  Szervezetünk 60 fiatal, lendületes szakember munkájára épül. Hisszük, hogy bennünk, emberekben rejlik a vállalat igazi ereje, és cégeink is csak akkor lehetnek sikeresek, ha használjuk, és folyamatosan fejlesztjük képességeinket. Csapatunk olyan embereket keres, akik:

  • Mindig kiváló minőségű eredményre és igényes munkavégzésre törekszenek
  • Hivatásuknak érzik az ügyfelek professzionális kiszolgálását
  • Folyamatosan képezni szeretnék magukat
  • Megbízhatóak, alaposak és szeretnek csapatban dolgozni

Feladatok:

  • Windows szerver telepítése, konfigurálása, támogatása, integrálása meglévő vállalati környezetekbe
  • Szoftveres telefonközpont megoldások (Microsoft Lync) magas fokú elsajátítása, Lync szerver és komponenseinek, szolgáltatásainak telepítése, konfigurálása, integrálása vállalati hálózati környezetekbe és más telekommunikációs eszközökkel
  • Lync  alapú szoftveres megoldások (köztük saját fejlesztésű contact center alkalmazás) megismerése, telepítése, támogatása
  • Ügyfélprojektekben való részvétel (belföld, külföld)
  • Dokumentációk készítése, követése
  • Microsoft vizsgák, képesítések megszerzése

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki / informatikai végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Microsoft Windows alapú operációs rendszerek mély ismerete
  • IT infrastruktúra, hálózat és Active Directory ismeretek
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Microsoft SQL Szerver ismerete előny

Munkavégzés helye: Magyarország, 1124 Budapest, Mártonvölgy u. 17.

Ha szeretnél részt venni színvonalas feladatok ellátásában, ha fejleszteni akarod a szakmai tudásodat, ha kellemes munkahelyi légkörre vágysz, akkor jelentkezz hozzánk!

Amennyiben szívesen jelentkeznél hozzánk, kérjük, küldd el önéletrajzodat Kovács Szilvia részére a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő