www.cvonline.hu

Microsoft rendszerüzemeltető

  • A hirdetés 795 napja lejárt

Társaságunk agilis, erős üzemeltetői tapasztalatokkal rendelkező munkatársat keres.

Az új munkatárs feladatai:

  • Microsoft alapú szerverek és kapcsolatos rendszerek üzemeltetése (Windows Server, AD, Exchange, SQL)
  • Microsoft alapú kliensek üzemeltetése
  • Linux alapú szerverek és alkalmazások üzemeltetése (MySQL)
  • Hálózati eszközök felügyelete, üzemeltetése (Tűzfal, router, switch)
  • Mentési, adatbiztonsági feladatok
  • Irodai alkalmazásokkal kapcsolatos üzemeltetési feladatok
  • Nyomtatók üzemeltetése
  • Dolgozók munkájának napi szintű támogatása
  • Új technológiák tervezése, bevezetése
  • Bevezetett megoldások műszaki dokumentálása

Elvárt szakmai ismeretek:

  • Microsoft alapú szerver infrastruktúra üzemeltetői szaktudás (Windows Server, Windows kliens, AD, Exchange, SQL, IIS)
  • Microsoft alapú klines oldal üzemeltetési szaktudás (Windows 7, Windows 8.1)
  • Irodai alkalmazások üzemeltetése (Office, Könyvelői, Bér, SAP)
  • Microsoft SQL szerver üzemeltetői szaktudás
  • Microsoft Hyper-V ismeretek
  • Linux alapú szerverek és alkalmazások szaktudás (MySQL, FTP)
  • Felsőfokú informatikai vagy egyéb mérnöki végzettség

Az új munkatárssal szembeni elvárásaink:

  • minimum 2-3 éves üzemeltetői tapasztalat
  • nyitottság új technológiákkal szemben
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • megbízhatóság, önállóság
  • szakmai angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • képzési és fejlődési lehetőség
  • kihívást jelentő feladatok
  • dinamikus csapat
  • kellemes munkakörnyezet
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő