www.cvonline.hu

Microsoft rendszermérnök

  • A hirdetés 815 napja lejárt

A Szirtes Technologies Kft. közel 2006 óta működik az IT piac területén. Több közép- és nagyvállalt számára nyújtunk rendszerintegrációs, üzemeltetés támogatói és tanácsadói tevékenységet.

Csapatunkba keresünk

Microsoft rendszermérnököt,

aki az alábbi leírásnak megfelel:

Feladatok

  • Vállalati Microsoft alapú infrastruktúra rendszerek és alkalmazáskörnyezetek rendszermérnöki üzemeltetés támogatása
  • Termék verzióváltások előkészítése, koncepcionálás, tervdokumentációk legyártása, bevezetésben való részvétel
  • Kialakított rendszerek üzemeltetése, ügyfélrendszerek üzemeltetés-támogatása
  • Eseti hibák felderítése, elhárítása
  • Kapcsolattartás a gyártói támogatási csatornákkal

Elvárások

  • Microsoft infrastruktúra technológiákban szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Minimum MCSA minősítés megléte
  • Rendszermérnöki gondolkodásmód
  • Határozott fellépés, jó ügyfél kommunikációs készség
  • Üzemeltetési és/vagy projekttapasztalat
  • Jó dokumentációs és problémamegoldó készség
  • angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Színvonalas, kulturált munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Biztos fizetés

Várjuk jelentkezését, ha úgy érzi, a fenti elvárásoknak megfelel és szeretné kipróbálni magát nálunk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol