www.cvonline.hu

Microsoft Rendszermérnök

  • A hirdetés 1090 napja lejárt

Cégünk az informatikai piacon tevékenykedő elismert vállalkozás. Főbb tevékenységi területeink: szoftver és hardver kereskedelem, IT rendszerintegráció, rendszerüzemeltetés és karbantartás. Szolgáltatási üzletágunk feladatainak ellátásához az alábbi pozícióba keresünk munkatársa(ka)t:

Szakmai elvárások:

  • Microsoft termékek és megoldások ismerete
  • Microsoft Windows szerver operációs rendszerek, infrastruktúra megoldások (távoli és helyszíni) üzemeltetése, támogatása
  • Microsoft levelező- és adatbázis  szerverek (távoli és helyszíni) üzemeltetése, támogatása
  • Microsoft felhő technológiák ismerete
  • több éves tapasztalat informatikai rendszerek üzemeltetése, támogatása, hibaelhárítása terén
  • informatikai projektek végrehajtásában, tervdokumentációk készítésében való jártasság
  • ügyfelek felhasználóinak IT támogatása, problémák, hibák elhárítása
  • Microsoft minősítés(ek) megléte
  • ügyfelekkel történő szakmai kapcsolattartás

Egyéb elvárások:

  • angolnyelv-tudás
  • jó problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélorientált hozzáállás és gondolkodásmód
  • jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatások
  • sokrétű szakmai kihívás
  • változatos feladatok
  • legújabb technológiák alkalmazása
  • szakmai tudás folyamatos fejlesztésének lehetősége
  • fiatalos, dinamikus közegben történő munkavégzés
Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol