www.cvonline.hu

Microsoft Rendszermérnök

  • A hirdetés 1299 napja lejárt

Vezető rendszerintegrátor cég keres munkatársat

feladatok ellátására.

Felvételi követelmények:

  • legalább 5 éves hardveres és szoftveres informatikai tapasztalat
  • legalább 5 éves üzemeltetői gyakorlat
  • Microsoft szerver oldali alkalmazások (SQL, Exchange) magas szintű  ismerete
  • Mentési alkalmazások ismerete (Backup Exec)
  • virtualizációs technológiák ismerete (VmWare, Hyper-V, Citrix)
  • hálózati ismeretek
  • angol nyelv ismerete
  • felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • MCSE vagy MCITP minősítés

Előnyt jelent:

  • gyártói szerveres minősítések, vizsgák (VMware, Citrix, egyéb hardveres)
  • egyéb mentési alkalmazások ismerete (Netbackup, Yosemite)
  • menedzselt vírusvédelmi alkalmazások ismerete (McAfee, Symantec, Eset, Avira, stb.)
  • B kategóriás vezetői engedély

Jelentkezni fényképes, szakmai önélerajzzal az E-mail cím megjelenítése" target="_blank">E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő