www.cvonline.hu

Microsoft Rendszermérnök

  • A hirdetés 235 napja lejárt

Traco Zrt.

Microsoft Server operációs rendszerek magas szintű ismeretével és gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk

munkakörbe

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség vagy MCP minősítés legalább egy szerver oldali vizsgával
  • Microsoft Szerver operációs rendszerek magas szintű ismerete, ezen belül:
    • SCCM
    • Windows Server 2008-2012R2
    • virtualizációs technikák ismerete
  • Emelt szintű hálózati ismeretek
  • Magas rendelkezésre állású Storage és Blade környezet ismerete (IBM)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, dokumentálási képesség
  • Önálló munkavégzés

Előny

  • Angol nyelvismeret

Munkaköri leírás:

  • Microsoft Windows alapú szerverek felügyelete, software esetleg HW javítása
  • MS hyperV virtualizált környezet üzemeltetése
  • Kapcsolattartás a felhasználókkal MS alapú támogatás a partnerek részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő