www.cvonline.hu

Microsoft rendszermérnök

  • A hirdetés 291 napja lejárt

Az informatikai vállalatok élvonalába tartozó cég SharePoint üzletágának bővítésére keresünk projektmunkában jártas mérnököt. Microsoft rendszermérnök pozícióba. Partnerünk fő profiljába tartozik a hagyományos hardverértékesítés, üzemeltetés infrastrukturális és IT-biztonsági megoldások valamint üzleti alkalmazások fejlesztése.

Feladatok

  • Windows Server 2008/2012 szolgáltatások infrastruktúrájának biztosítása és karbantartása
  • SharePoint Server 2010/2013 szolgáltatások adminisztrációja
  • Fejlesztő és konzulens munkatársak, ügyfelek támogatása, szakmai konzultáció biztosítása
  • Tervezés, imboplementáció és üzemeltetés támogatás Windows és SharePoint szerverek területén
  • SharePoint és kapcsolódó Infrastruktúra incidens kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat Windows Server 2008 vagy újabb környezetben
  • Windows hálózati infrastruktúra ismeret (TCP/IP, HTTP, HTTPS, IPSec, SMTP, DNS, stb.)
  • Alapvető tapasztalat az Active Directory szolgáltatások területén
  • Virtualizációs technológiák ismerete: Hyper-V, Vmware
  • Mentési és visszaállítási technikák ismerete
  • A következő Microsoft termékek-szolgáltatások ismerete: TMG, UAG, NLB, Failover cluser, DHCP, TFS, Office 365, Microsft Azure
  • MS SQL Server telepítési, üzemeltetési ismeretek
  • PowerShell ismerete
  • Hibaelhárítási ismeretek
  • Kapcsolódó MCP vizsgák megléte

Amit megbízónk kínál

  • Piacképes fizetés
  • Családias, mégis nagyvállalati hátteret biztosító munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ

Munkavégzés helye:
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Barta Krisztina
Telefon: +36 20 360 1844
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő