www.cvonline.hu

Microsoft Rendszermérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.03.15.
Hirdetés azonosító: 1010454

Partnerünk a hazai IT piac kiemelkedő, rendszerintegrációval foglalkozó vállalata, mely több Magyarországon működő nemzetközi nagyvállalat fő beszállítója.

Feladatok:

Feladatok:

-Project mérnökként részvétel Microsoft infrastruktúra alkalmazások tervezésében, implementálásában nagyvállalati környezetben
-Microsoft Felhő megoldások, virtualizációs környezeti megoldások tervezése, kivitelezése
-Üzemeltetés támogatási feladatok és tanácsadás biztosítása ügyfelek részére
-HP hardver kiszolgálók tervezése, implementációja fizikai és virtuális környezetekben

Elvárások:

Elvárások:

-Microsoft infrastruktúra alkalmazások területén legalább 2-3 éves tapasztalat
-Szakirányú felsőfokú végzettség
-Ügyfél orientált gondolkodásmód
-Szakmai angol nyelvtudás
-B kategóriás jogosítvány
-Jó kommunikációs készség
-Microsoft certifikációk megléte előny!

Amit kínálunk:

-Versenyképes fizetés
-Szakmai képzések támogatása
-Biztos vállalati háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a