www.cvonline.hu

Microsoft Rendszermérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Jelentkezési határidő: 2016.03.06.
Hirdetés azonosító: 1007671

Partnerünk teljeskörű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon, miközben a hazai informatikai hardware szállító piac egyik legjelentősebb szereplője, valamint a Microsoft és a HP egyik legfontosabb magyarországi partnere.

Feladatok:

-SharePoint Server 2010/2013 szolgáltatások adminisztrációja
-Windows Server 2008/2012 szolgáltatások infrastruktúrájának biztosítása és karbantartása
-Tervezés, implementáció és üzemeltetés támogatása Windows és SharePoint szerverkörnyezetben
-Fejlesztő és konzulens munkatársak, ügyfelek támogatása, szakmai konzultáció biztosítása

Elvárások:

-Minimum 3 év tapasztalat Windows Server 2008 vagy újabb környezetben
-Alapvető tapasztalat Active Directory szolgáltatások területén
-Virtualizációs technológiák ismerete
-Mentési és visszaállítási technológiák ismerete
-Windows hálózati infrastruktúra ismerete

Előny:
-MS SQL Server ismerete
-PowerShell ismerete
-Releváns Microsoft Certified vizsgák megléte

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Családias, mégis nagyvállalati hátteret biztosító munkakörnyezet
- Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
- Hosszú távú karrier lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a