www.cvonline.hu

Microsoft Rendszergazda

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Cégünk az informatikai piacon tevékenykedő elismert vállalkozás. Főbb tevékenységi területeink: szoftver és hardver kereskedelem, IT rendszerintegráció, rendszerüzemeltetés és karbantartás. Szolgáltatási üzletágunk feladatainak ellátásához az alábbi pozícióba keresünk munkatársa(ka)t:

Szakmai elvárások:

  • Microsoft termékek és megoldások ismerete
  • Microsoft Windows szerver operációs rendszerek, infrastruktúra megoldások (távoli és helyszíni) üzemeltetése, támogatása
  • Microsoft levelező- és adatbázis  szerverek (távoli és helyszíni) támogatása
  • Microsoft felhő technológiák ismerete
  • tapasztalat informatikai rendszerek üzemeltetése, támogatása, hibaelhárítása terén
  • informatikai projektek végrehajtásában, tervdokumentációk készítésében való jártasság
  • ügyfelek felhasználóinak IT támogatása, problémák, hibák elhárítása
  • ügyfelekkel történő szakmai kapcsolattartás
  • Előny: Microsoft minősítés(ek) megléte

Egyéb elvárások:

  • angolnyelv-tudás
  • jó problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélorientált hozzáállás és gondolkodásmód
  • jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatások
  • sokrétű szakmai kihívás
  • változatos feladatok
  • legújabb technológiák alkalmazása
  • szakmai tudás folyamatos fejlesztésének lehetősége
  • fiatalos, dinamikus közegben történő munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest

Minimális tapasztalat: 2 év

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol