www.cvonline.hu

Microsoft rendszergazda

  • Frissítve 29 napja

Rendszermérnöki csapatunk bővítése miatt keresünk

Microsoft rendszergazdát

Székesfehérvári munkavégzéssel

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek informatikai rendszereinek üzemeltetése, fejlesztése
  • Informatikai problémák távoli és helyszíni megoldása
  • Felhasználók támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 3 éves rendszergazdai tapasztalat
  • Hálózati technológiák ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret a felhasználókkal történő kapcsolattartáshoz
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Windows 2008/2012 és Exchange 2010/2013 üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • MCP minősítések
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, éves bónusz, cafeteria
  • Legújabb technológiák alkalmazása a projektekben
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a következő e-mail címen.

Gemini-IT Magyarország Kft. H-8000. Székesfehérvár, Had u. 1-3.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár