www.cvonline.hu
Microsoft Lync alkalmazás adminisztrátor (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 822286
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Változáskezelés folyamatban feladatok elvégzése

 - A Microsoft Lync és Active Directory infrastruktúra problémakezelése

 - MS Lync és Active Directory infrastruktúra üzemeltetése, monitorozása

 - Unified Messaging üzemeltetés

 - Karbantartási feladatok elvégzése

 - Felhasználói objektumok beállítása, módosítása és törlése

 - Együttműködés világszerte működő üzemeltetési egységekkel

 - Ügyfelek támogatása és számukra konzultáció biztosítása

 - Eszkalációk menedzselése és szerződésben rögzített SLA-k betartása

 - Lync ügyfélincidensekben támogatás és azok megoldása

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség vagy releváns munkatapasztalatWindows Server 2003/2008 ismerete

 - Active Directory tapasztalat Windows Server 2003/2008 környezetben

 - MS OCS és/vagy Lync infrastruktúra ismerete

 - Microsoft operációs rendszerek (Windows XP és későbbiek)   ismerete, MOC és/vagy Lync kliens applikációk és Livemeeting ismeret

 - Folyékony angol vagy német nyelvtudás (német előny)

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

  - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

  - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81045

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs