www.cvonline.hu

MICROSOFT DYNAMICS NAV PROGRAMFEJLESZTŐ (7176)

  • A hirdetés 737 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Microsoft Dynamics NAV programfejlesztő

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások:
•Felsőfokú szakirányú végzettség (programozói/műszaki)
•Legalább középfokú angol nyelvtudás
•Pontos, alapos munkavégzés
•Projekt- és rendszerszemlélet
•B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
•Új bevezetések, új fejlesztések készítésében való részvétel Microsoft Dynamics NAV 2009 és 2013 felületeken
•Meglévő rendszerek testreszabása
•Fejlesztés során kapcsolattartás az ügyfél megadott képviselőjével

Előnyök:
•SQL ismeret
•Dynamics NAV fejlesztés területén megszerzett szakmai tapasztalat,
•fejlesztői gyakorlat bármilyen objektum orientált programnyelven
•.Net ismeret
•Számviteli ismeretek
•Visual Studio Report Designer ismeretek
•Más ERP rendszerek áttekintő ismerete
•egyéb Dynamics NAV vizsgák megléte előnyt jelent

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Fiatalos csapat
•Kellemes munkakörnyezet
•Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Munkába állás időpontja: 2015. május

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857