www.cvonline.hu

Microsoft Dynamics AX pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 1068 napja lejárt
51428-Microsoft Dynamics AX pénzügyi tanácsadóLink megjelenítése">

A magyarországi informatikai piac egyik meghatározó szereplője részére keresünk budapesti munkavégzéssel

munkatársat.

Feladatok:
  • Tanácsadási, pénzügyi szakértői tevékenység a Microsoft vállalatirányítási- és CRM rendszert tartalmazó Dynamics termékcsaládjának bevezetésében;
  • Ügyfelek meglévő vállalatirányítási rendszereinek felmérése;
  • AX rendszer paraméterezése, oktatása, támogatás biztosítása;
  • egyéb üzleti tanácsadói, rendszer-dokumentációs feladatok.
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség;
  • Több éves, hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • közgazdasági érdeklődés;
  • korszerű informatikai hardver és szoftver technológiák, alkalmazások, illetve megoldások és szolgáltatások alapvető ismerete;
  • IT ismeretek: fejlesztőeszközök, adatbázisok, Office programcsomag magas szintű ismerete, alapszintű hardware ismeret;
  • Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés;
  • fejlett problémamegoldó készség, kreativitás;
  • jó kapcsolatteremtő- és együttműködő készség, ügyfélorientáltság;
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.
Ügyviteli rendszerek ismerete előnyt jelent!

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt, hivatkozással a 51.428-as referenciaszámra az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika