www.cvonline.hu

Microsoft Dynamics AX pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 1234 napja lejárt

Szeretne olyan munkahelyen dolgozni, ahol egyénre szabott képzési terv keretében lépést tarthat szakterülete élvonalának fejlődésével? Ahol a szellemi kondíció megőrzése mellett a fizikai kondícióra is ügyelnek közös sportprogramok és munkahelyi masszőr személyében? Akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk a hazai informatikai piac egyik legmeghatározóbb vállalata.
Több, mint 200 főt foglalkoztatnak és folyamatosan bővülnek. IT termékek, és elsősorban szolgáltatások széles palettáját kínálják ügyfeleiknek az egyedi alkalmazásfejlesztésen át az üzleti, informatikai tanácsadásig.

Feladatok

  • Tanácsadási, pénzügyi szakértői tevékenység a Microsoft vállalatirányítási- és CRM rendszert tartalmazó Dynamics termékcsaládjának bevezetésében,
  • Ügyfeleink meglévő vállalatirányítási rendszereinek felmérése
  • AX rendszer paraméterezése, oktatása, támogatás biztosítása, egyéb üzleti tanácsadói, rendszer-dokumentációs feladatok

Elvárás

  • Pénzügyi-számviteli felsőfokú végzettség
  • Több éves, hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat,
  • Közgazdasági érdeklődés, ügyviteli rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Korszerű informatikai hardver és szoftver technológiák, alkalmazások, illetve megoldások és szolgáltatások alapvető ismerete
  • IT ismeretek: fejlesztőeszközök, adatbázisok, Office programcsomag magas szintű ismerete, alapszintű HW ismeret.

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő