www.cvonline.hu
Microsoft Dynamics AX fejlesztő/ tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.25.
Hirdetés azonosító: 827128
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyedi fejlesztésekkel foglalkozó startup partnercégünk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok

  • MS Dynamics AX alapú megoldások tervezése, fejlesztése és implementálása
  • Kapcsolattartás, ügyfél igények felmérése
  • Tesztelés, karbantartás, támogatás

Elvárások

  • Legalább 2 év MS Dynamics AX fejlesztői tapasztalat.
  • X++ és Morph ismeretek.
  • Erős MSSQL Server ismertek és tapasztalat.
  • Rendszer bevezetésben és támogatásban szerzett munkatapasztalat.
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi projekt
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag, 100%-ban bejelentett bér

Kategória
IT / Informatika
Régió