www.cvonline.hu

MI karbantartó

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 993202

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

(Flex-es állomány, 4 műszakos munkarend)

Feladatok

  • Mechanikai és pneumatikus gépek, berendezések üzemeltetése
  • Tervezett rendszeres (napi, heti, éves) karbantartások elvégzése
  • Gépek, gyártósorok telepítése a kapcsolódó eszközök javítása és karbantartása

Elvárások

  • Minimum szakmunkás végettség (vasmegmunkáló/lakatos/esztergályos végzettség előny)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Gépkarbantartói, forrasztási vagy mechanikai tapasztalat előny
  • Csapatjátékos hozzáállás