www.cvonline.hu

MI karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1001695

munkakörbe.
Feladatok:

  • Mechanikai és pneumatikus gépek, berendezések üzemeltetése
  • Tervezett rendszeres (napi, heti, éves) karbantartások elvégzése
  • Gépek, gyártósorok telepítése a kapcsolódó eszközök javítása és karbantartása

Elvárások:
  • Minimum szakmunkás végzettség (vasmegmunkáló/lakatos/esztergályos végzettség előny)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Gépkarbantartói, forrasztási vagy mechanikai tapasztalat előny
  • Csapatjátékos hozzáállás

Juttatások:
  • Kiemelt alapbér + műszakpótlék
  • Bónusz
  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás vagy vállalati buszjárat

Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg