www.cvonline.hu

Mezősgazdasági gépszerelő - Németország

Munkavégzés helye: Külföld
Magyarország

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Mezőgazdasági gépjárműszerelő

Az Ön feladatai:

-         Mezőgazdasági gépek szerelése

-         Mezőgazdasági gépen javítása

Amit Öntől várunk:

-         kommunikációs német nyelvtudás (német munkáltató teszteli telefonon kiutazás előtt)

-         befejezett iskolai tanulmány

-         munkatapasztalat ezen a területen

-         saját autó előny

-         önálló munkavégzés

-         kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:

-         Bérezés: 2100 euró nettó/ hó, a szállást a munkáltató szervezi

-         A szállást a munkavállaló fizeti

-         Német munkaszerződés

-         Német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket

-         Szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?