www.cvonline.hu

Mezőgazdasági Vezetőutánpótlási Program

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.06.06.
Hirdetés azonosító: 736997

Magyarország vezető mezőgazdasági cégcsoportjának Vezetőutánpótlási Programjába várjuk a jelentkezőket.

Feladatok:

- A cégcsoport vállalatainál 4-8 hónapos szakmai projektek tervezése, szervezése és kivitelezése
- Az eredmények prezentálása a felsővezetés részére
- Rotációs program keretében a vállalat különböző részlegeinek megismerése (mezőgazdasági termelés, műszaki fejlesztés, minőségbiztosítás) és vezetőik támogatása
- Szakmai és vezetői képzéseken való aktív részvétel
- A program befejeztével kiemelt (vezetői) pozíció betöltése

Elvárások:

- Felsőfokú mezőgazdasági végzettség
- Az adott szakterületen szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Bizonyított vezetői személyiség, nagyon jó szervezőkészség
- Erős szakmai érdeklődés és elkötelezettség

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér
Innovatív, dinamikusan efjlődő munkakörnyezet
Szakmai képzés, egyéni fejlődés támogatása
Vezetői pozíció perspektívája

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a