www.cvonline.hu

Mezőgazdasági termelésirányító (Bács Kiskun megye)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.12.04.
Hirdetés azonosító: 876760
lejárt

Bács-Kiskun megyei mezőgazdasági termelő partnercégünk részére keresünk

Termelésirányító szakembert

Főbb feladatok:

  • A gazdaság termelésének felügyelete, irányítása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Értékelések elkészítése, rögzítése
  • Megelőző intézkedések tétele

Elvárások:

  • Felsőfokú agrármérnök végzettség
  • Mezőgazdasági termelésben szerzett szakmai tapasztalat (min. 1-2 év)
  • Önálló, határozott, ambiciózus személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kereskedelmi véna

Előny:

  • Növényvédelmi ismeretek

Amit Megbízónk ajánl:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag: lakhatás (szolgálati lakás család részére) vagy bejárás támogatása Bács-Kiskun megye területéről 30km-es körzetben, karácsonyi pénz
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy régóta dinamikusan működő gazdaságban
  • jó kollegiális légkör
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Kérjük, jelentkezéskor az e-mail tárgymezőjében tüntesse fel a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu