www.cvonline.hu

Mezőgazdasági termékértékesítő, szaktanácsadó

  • A hirdetés 1054 napja lejárt

Holland Alma Kft. Gyümölcsfaiskola

 MEZŐGAZDASÁGI TERMÉKÉRTÉKESÍTŐ, SZAKTANÁCSADÓ

munkatársa(ka)t keres

fő vagy mellékállásban, vállalkozói jogviszony kereteiben

Gyümölcsfaiskolai szaporítóanyagok, Naturalma®fajták értékesítésére, továbbá  szaktanácsadási feladatok ellátására Magyarország egész területén, regionálisan, illetve külpiacokon is.

Feladatok:

  • Gyümölcsoltványok értékesítése
  • Technológiai Szaktanácsadás
  • Naturalma® Program támogatása
  • DM kampányok lefolytatása
  • Szakmai előadások tartása
  • Vevői kapcsolatok ápolása, bővítése
  • Jelentések, kimutatások készítése

Az ideális pályázó rendelkezik:

  • agrárkereskedelmi tapasztalattal;
  • saját vevőkörrel;
  • mezőgazdasági végzettséggel;
  • legalább egy európai nyelv társalgási szintű ismeretével;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel;
  • személygépjárművel

Felkínált előnyök:

Élethivatásként végezhető munkavégzés, inspiráló szakmai környezetben. Versenyképes jövedelem.

Bérezés: teljesítmény arányos jövedelem (jutalék)

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 10!

Olyan pályázók jelentkezését várjuk-, akik szeretik a kihívásokat és hajlandóak tanulni!

Fényképes szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket bérigény megjelölésével az alább megadott e-mail címre kérjük eljuttatni.

Információ rólunk: Link megjelenítése