www.cvonline.hu

Mezőgazdasági termék értékesítő

  • A hirdetés 938 napja lejárt

Mezőgazdaság számára értékesítünk fejlett Uniós (Holland) technológiát, terméket évtizedes tapasztalattal. Értékesítési partnerek (egyéni vállalkozók, Bt.-k, Kft.-k) jelentkezését várjuk, akiknek fontos a mezőgazdaság megújulása és saját vállalkozásuk fejlődése.

Feladatok:

  • termékeink menedzselése, értékesítése
  • piackutatás, értékesítés
  • új és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • szaktanácsadás

Elvárások:

  • mezőgazdasági, kereskedelmi vagy értékesítési területen szerzett releváns tapasztalat
  • Internet hozzáférés
  • mobilitás, önálló munkavégzés, rugalmasság
  • számlaképesség, akár magánszemélyként is

Előny:

  • mezőgazdasággal kapcsolatos értékesítési tapasztalat
  • saját gépjármű
  • felsőfokú tanulmányokat folytatása vagy felsőfokú végzettség

Amit a cég kínál:

  • stabil háttér, szakmai továbbképzés
  • Európai uniós jövedelem
  • karrier lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés kezdete: azonnal

Munkavégzés helye: országosan