www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1107428
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MEZŐGAZDASÁGI SZERVIZMÉRNÖK PNY-144

Feladatok:
  • MEZŐGAZDASÁGI GÉPEK és berendezések vevőszolgálati feladatainak ellátása;
  • Kapcsolattartás a gyártókkal és az ügyfelekkel;
  • Garanciális elszámolások ügyintézése;
  • Részvétel a gyártók oktatásain, műszaki oktatások szervezése;
  • Alkatrészellátással kapcsolatos ügyintézés;
  • Értékesítési folyamat támogatása;
  • Munkájához kapcsolódó riportok készítése.

Elvárások:
  • Középfokú GÉPÉSZ végzettség (gépészmérnök végzettség előny);
  • Mezőgazdasági gépekhez kapcsolódó üzemeltetési vagy fenntartási tapasztalat;
  • Minimum 1-2 év MEZŐGAZDASÁGI GÉPIPARI tapasztalat;
  • Adminisztrációs tapasztalat;
  • Micrsoft Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete.
Munkavégzés helye: Somogy megye

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Somogy