www.cvonline.hu

Mezőgazdasági szerviz vezető

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2016.01.22.
Hirdetés azonosító: 999362

Mezőgazdasági gépek értékesítésével, szervizével és alkatrészellátásával foglalkozó partnerünk számára keresünk szerviz vezető munkatársat

Feladatok:

-A szerviz tevékenységének szervezése, szerviz stratégia kialakítása, működtetése
- Az ügyfélszolgálati tevékenység teljes felügyelete
- A szerviz csapatának napi szintű koordinálása
- Kapcsolattartás a külföldi gyártó ügyfélszolgálatával
- Szerviz szerelők képzésének szervezése, koordinálása

Elvárások:

- Szakterületen szerzett, minimum 5 éves tapasztalat
- Csapat vezetésben szerzett tapasztalat
- Magas műszaki színvonalú mezőgazdasági gépek felépítésének és működésének ismerete
- Aktív angol vagy német szakmai nyelvtudás
- Mezőgazdasági gépészmérnöki végzettség előny

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- kiváló tanulási, folyamatos fejlődési lehetőség
- több mint 25 éve a piacon lévő cég stabil háttere

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a