www.cvonline.hu

Mezőgazdasági növényvédő

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.11.01.
Hirdetés azonosító: 783513
lejárt

1500 hektáron gazdálkodó, mezőgazdasági termeléssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk felsőfokú agrár végzettséggel rendelkező kollégát Bács-Kiskun megyébe

Mezőgazdasági növényvédő munkakörbe

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A gazdaság termelésének felügyelete, irányítása
  • Megfelelő intézkedések tétele a termelés folyamatosságát biztosítva
  • Értékelések elkészítése, rögzítése
  • Növényvédőszerek előkészítése, megfelelő kijuttatása, azok tárolása
  • Kártevőkkel kapcsolatos intézkedések meghozatala

Elvárások:

  • Felsőfokú agrármérnök végzettség (5 éves)
  • Néhány év mezőgazdaságban eltöltött szakmai tapasztalat, vagy frissdiplomás pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Önálló, határozott, ambiciózus személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kereskedelmi véna

Előny:

  • Mezőgazdasági termelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Saját gépjármű
  • Növényvédő szakmérnöki végzettség

Amit a leendő munkáltató kínál:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag: lakhatás (szolgálati lakás család részére) vagy bejárás támogatása Bács-Kiskun megye területéről 30km-es körzetben, karácsonyi pénz
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy régóta dinamikusan működő gazdaságban
  • jó kollegiális légkör
  • Szakmai fejlődés lehetősége

További információk:

  • Munkakezdés ideje: megfelelés esetén azonnal
  • Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Kérjük, jelentkezéskor az e-mail tárgymezőjében tüntesse fel a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu