www.cvonline.hu

Mezőgazdasági Munkatárs

  • A hirdetés 907 napja lejárt
A közép-Magyarországi régió hosszú évek óta egyik legstabilabb munkáltatójához, keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Vetőmag válogatás, csomagolás
  • Csávázás
  • Közvetlen felettes utasításainak betartása
Elvárások:
  • Pontos, precíz, óvatos, elővigyázatos munkavégzés
  • Aktív, folyamatos munkavégzés
  • Monotonitás tűrés, Rugalmasság
  • Korábbi tapasztalat előnyt jelenthet
Amit kínálunk:
  • jó munkakörülmények
  • biztos bejelentett jogviszony
  • azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye:
  • Karcag
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.
Helyek Karcag
Kategória Szakmunka / fizikai munka