www.cvonline.hu

Mezőgazdasági Munkatárs - Túrkeve, Karcag, Kisújszállás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1059171

Közép-Magyarországi régió hosszú évek óta egyik legstabilabb munkáltatójához keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra: Mezőgazdasági Munkatárs
Feladatok:

  • • Pontos, precíz munkavégzés • Monotonitás tűrés • Mezőgazdasági tapasztalat előnyt jelent • Diákok jelentkezését is szívesen várjuk!

Elvárások:

Juttatások:
  • • Versenyképes jövedelem • Azonnali munkakezdés • Bejelentett, alkalmi munkaviszony

Előnyök:
  • Korábbi mezogazdasági illetve háztáji földmunkák.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük jelentkezzen a megadott mail címen, vagy hívja a 0670/48-98-491 vagy a 0620/66-55-272-es telefonszámok valamelyikét.

Munkavégzés helye:
  • Túrkeve
  • Karcag
  • Kisújszállás