www.cvonline.hu

MEZŐGAZDASÁGI MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZER AUDITOR

  • A hirdetés 325 napja lejárt

 Az SGS Csoport a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 80 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 650 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Az SGS Hungária Kft., az SGS Csoport leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon.  A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Az SGS Hungária Kft. rendszer- és szolgáltatástanúsítás üzletága új munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • Mezőgazdasági minőségirányítási rendszer auditok végrehajtása Magyarországon és a környező országokban.
  • Auditok dokumentálása.
  • Kapcsolattartás a cégcsoport leányvállalataival.

Szakmai elvárásaink:

  • Felsőfokú agrármérnök végzettség.
  • Mezőgazdasági területen szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat.
  • Minőségügyi jártasság.
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban.
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Személyiségbeli elvárásaink:

  • Alkalmazkodó képesség és diplomatikusság.
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség.
  • Visszafogott, ellenben határozott viselkedésre való alkalmasság.

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelentenek:

  • Állattenyésztésben (vágóhídon) vagy növénytermesztésben szerzett tapasztalat.
  • Minőségirányítási rendszer(ek) kiépítésében és működtetésében szerzett tapasztalat.
  • Vezető auditori képesítés (ISO 9001, ISO 22000).

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és megfelel a fenti követelményeknek, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Cégünkről további információt itt talál: Link megjelenítése.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol