www.cvonline.hu

Mezőgazdasági mérnök

  • A hirdetés 815 napja lejárt

Az Eurofins Agroscience Services Kft. növényvédelmi, és talajtani szakterületen végzett kutatási, fejlesztési munkákra keres munkatársat

munkakörbe

Elvárások:

  • felsőfokú agrár végzettség (MSc/ BSc), növényvédelmi szakirány
  • angol nyelvismeret
  • számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • növényvédelmi vizsgálatok kivitelezésében, értékelésében szerzett tapasztalat
  • statisztikai elemzésben való jártasság
  • fizikai és mentális terhelhetőség
  • mezőgazdasági, kertészeti, gépész végzettség, növényvédelmi szakmérnök képesítés
  • térinformatikai ismeretek
  • talajvizsgálati területen szerzett gyakorlat, (talaj-mintavételezés)
  • C, B+E, C+E kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • rendezett munkakörülmények
  • szakmai fejlődési lehetőség és előmenetel
  • hazai és nemzetközi kapcsolatrendszer

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Hódmezővásárhely és Szajol vonzás körzete

Önéletrajzokat, motivációs levelet kérjük az alábbi e-mail címre eljuttatni 2015. július 31.-ig.

Helyek Fejér
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol