www.cvonline.hu

Mezőgazdasági gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 912665

Agrárterületen működő partnercégünk számára keresünk diákmunkatársat, az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Mezőgazdasági területen való feladatok ellátása (pl.: vetés előkészítés, vetés, ültetés, gyomlálás, keresztezés, adatgyűjtés a különböző kísérletekben, termés betakarítás)
  • Szabadföldi zöldségtermesztésben, hajtatásban és zöldségfélék nemesítési területén felmerülő feladatok ellátása vetéstől a betakarításig.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő agrár tanulmány;
  • Aktív nappali hallgatói jogviszony;
  • Cél- és eredményorientált munkavégzés mind önállóan mind pedig csapatban;
  • Igényes és pontos adminisztráció;
  • Lelkes és tanulni vágyó személyiség;
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség;
Amit kínálunk:
  • Azonnali munkakezdés;
  • Hosszútávú munkakapcsolat egy vezető nemzetközi vállalattal;
  • Változatos munka;
  • Szakmai fejlődés biztosítása;
  • Zöldésgfélék termesztéstechnológiája elméletben és gyakorlatban;
  • Nemesítési technológiák elméletben és gyakorlatban;
  • Növényvédelem elméletben és gyakorlatban;
  • Betekintés a munkaszervezésbe;
  • Szakmai támogatás a diplomamunka elkészítéséhez;
  • Szakmai gyakorlat leigazolása, plusz gyakornoki juttatás.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Ha felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, leveled tárgya pedig SYNG legyen!